43026, Україна, м. Луцьк, вул. Кравчука, 14
тел. +38 (0332) 71-53-38, email: gymnasia21.lutsk@gmail.com
Головна Новини Новини 2017-2018

Новини 2017-2018

День цивільного захисту

У День цивільного захисту в гімназії були проведені такі заходи: у 1-9 класах бесіди на тему «Збережи життя!», відкриті уроки з медико-санітарної підготовки у 10-11 класах; вікторини і змагання з ЦЗ, демонстрація навчальних фільмів із цивільного захисту, проведення практичних занять, спортивної естафети з елементами ЦЗ. Також серед учнів 8-9 класів проведено конкурс на кращу стінну газету «Що загрожує моєму життю?», а серед учнів початкової школи - вікторину «Як діяти в надзвичайних ситуаціях?».
Проведено відпрацювання дій учнів та колективу за сигналом: «Увага! Увага всім!» по трьох ввідних (пожежа, виявлений небезпечний предмет, розлита ртуть). Евакуація колективу проводилась на спортивний майданчик закладу. До Дня ЦЗ були також залучені представники управління ДСНС, ними проведено тренінгові заняття «Самозахист при НС», «Моя поведінка при виявленні небезпечного предмету».

 

 

«Ні» – наркотикам!

У навчальному закладі проведено тренінгове заняття у форматі ток-шоу за програмою «МИ#SVIDOMI». Мета заходу - підвищення рівня поінформованості тінейджерів про всі загрози, пов'язані зі спробою та вживанням наркотиків
Тренери-практики, використовуючи інтерактивні форми роботи, спілкувалися із десятикласниками, аргументовано переконували, що «бути успішним - це означає бути свідомим, бути мужнім - це означає бути свідомим».

 

Батьки обмінюються досвідом

З метою тісного взаємозв'язку школи і сім'ї відбувся всеобуч для батьків учнів 5-х класів на тему «Стилі батьківського виховання».
Батьки ділилися позитивним досвідом виховання дітей, переглядали матеріали, які презентувала класний керівник 5-В класу Ковальчук І. В., виконували тестові завдання.

 

Тиждень профілактики правопорушень

У рамках проведення тижня профілактики правопорушень та з метою підвищення рівня правової освіти і ознайомлення з принципами учні 10-Б класу у супроводі заступника директора з правовиховної роботи Сироватки Р. М. та соціального педагога Мендрук О. І. були присутні під час розгляду судових справ у Апеляційному суді Волинської області. Також під головуванням прес-секретаря суду Яреми Іванни Валеріївни було проведено змістовну та цікаву екскурсію музеєм історії становлення судової влади на Волині - першого такого музею в Україні.

 

 

Зустріч із випускником навчального закладу

В актовій залі відбулася зустріч із випускником гімназії Васіним Владиславом, котрий нині навчається у Кореї. Цікаві запитання та змістовні відповіді сприяли позитивному настрою та профорієнтаційній спрямованості заходу.

 

Циркова програма і чудовий настрій

Чудовий настрій, заряд позитивних емоцій отримали школярі, які переглянули розважальну програму від циркової групи «Стиляги» із м.Хмельницький.
Артисти професійно демонстрували глядачам фокуси, жонглювання, ігри, майстер-клас на велосипедах, конкурси.
Юні гімназисти дякували майстрам циркового мистецтва бурхливими оплесками.

 

Успішний виступ

Вітаємо команду «Палаючі серця» (Магдисюк Ірина, Вдовиченко Діана, Равська Марта, Нарихнюк Анна, Левчук Дмитро, Скрипнюк Єлизавета) з успішним виступом та зайнятим ІІ місцем у міському етапі ХХІV Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.
Бажаємо гімназистам, їх керівникам Кусі Т. М. та Мендрук О. І. творчих ідей та нових перемог.

 

Інтуїція дівчат чи хлопчача логіка?

Відбулася справжня дуель між хлопцями та дівчатами в інтелектуально-розважальній грі «Хто нагорі?». З першого конкурсу зав'язалася запекла боротьба. Під час гри команди продемонстрували свої знання, інтуїцію, логіку, наполегливість та кмітливість. Змістовними та цікавими були бонусні запитання, що давали можливість отримати додаткові бали. Боротьба тривала протягом усієї гри. Із невеликим відривом перемогу здобули хлопці, але дівчата пообіцяли в боргу не залишатися.
Глядачі вболівали за свої команди, підтримуючи їх оплесками та дружніми вигуками.

 

Їх життєвий шлях пов’язаний з Волинню

У рамках співпраці з Волинським краєзнавчим музеєм в навчальному закладі протягом кількох днів експонувалися пересувні тематичні виставки. Учні мали змогу переглянути експозиції «Леся Українка та Волинь» і «В'ячеслав Липинський: «Я хочу, щоб була Україна...»».
На Волині пройшло становлення Лесі Українки як людини зі знанням світової літератури, історії, культури. З Волинню пов'язаний і життєвий шлях видатного українського політичного діяча, історика, соціолога, публіциста, теоретика українського консерватизму В'ячеслава Казимировича Липинського.
Після прослуховування лекцій гімназисти ставили екскурсоводам питання, переглядали книги, висловлювали своє захоплення.

 

Юний дослідник

Протягом 31 січня - 2 лютого 2018 року у Національному еколого-натуралістичному центрі відбулися Всеукраїнські конкурси «Юні зоологи і тваринники», «Юні винахідники та раціоналізаторські проекти еколого-натуралістичного напряму» в рамках програми «Україна - Європа - світ».
І місце у «Всеукраїнському конкурсі юних зоологів і тваринників» здобув Галамазда Артем, учень 9 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука, за проект «Поширеність гельмінтозів у коней залежно від умов утримання».
Вітаємо Артема з перемогою!