43026, Україна, м. Луцьк, вул. Кравчука, 14
тел. +38 (0332) 71-53-38, email: gymnasia21.lutsk@gmail.com
Головна Новини Новини 2016-2017 День цивільного захисту

День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 12 квітня проведено День цивільного захисту.
Учні та педагогічний колектив гімназії вдосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.
У День цивільного захисту проведено об'єктне тренування трьох ввідних (пожежа, виявлений небезпечний предмет, розлита ртуть) з практичним відпрацюванням дій за сигналом «Увага всім!».
Організовано виставку плакатів, лекторську групу «Надання ПМД потерпілим при переломах та кровотечі», бесіди в класних колективах: «Вмій. Знай. Запобігай», «Мої дії в надзвичайних ситуаціях», «Способи оповіщення пожежної охорони і населення про пожежу. Надання допомоги. Рятування людей», «Дії в умовах загрози радіоактивного забруднення. Основи радіаційної небезпеки», комбіновані спортивні естафети з елементами виконання нормативів програми ОБЖ і ЦЗ тощо.