43026, Україна, м. Луцьк, вул. Кравчука, 14
тел. +38 (0332) 71-53-38, email: gymnasia21.lutsk@gmail.com
Головна Новини Новини 2016-2017

Новини 2016-2017

Пролунав Останній дзвінок

Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах - все це свято Останнього дзвоника. Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята від вчителів, учнів та батьків. Серед гостей на урочистій лінійці побували представники Луцької міської ради.
Випускники ж приємно здивували усіх присутніх красивими хореографічними композиціями. Були цього дня і нагороди - подяки та грамоти кращим із кращих.
Радість та смуток переповнювали серця одинадцятикласників. Навчання у школі закінчилося. Попереду - незвіданий шлях дорослого життя.
У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники!
Чудових вам канікул, школярі!

 

День батьківського самоврядування

В останній день навчання у гімназії проведено день батьківського самоврядування.
Батьки відчули себе вчителями, провели цікаві уроки, «доторкнулися» до процесу шкільного виховання. Дітям приємно було побачити біля дошки маму, тата, бабусю або дідуся.
Сподіваємося, що і учні, і батьки отримали багато яскравих вражень, приємних емоцій та задоволення від спілкування.


 

День 5-А класу

Україна - краща в світі! В ній живуть щасливі діти!» - під такою назвою відбувся День 5-А класу. Окрасою урочистості стала не лише виставка юних гімназистів «Кроки до успіху», а й святкове дійство, на яке прийшло багато батьків, учителів та учнів гімназії. Гучними оплесками зустрічали глядачі величний вальс, чудові пісні, гумористичний номер, гру на гітарі, гімнастичний виступ та запальний український танець у виконанні учнів 5-А класу.
Діти та класний керівник Наталія Шпалерчук випромінювали радість та гордість за свій талановитий, креативний, дружній клас!

 

КРАЩИЙ КЛАС ГІМНАЗІЇ

У нашій гімназії відбулося Свято Науки, де нагороджували кращих учнів та класи школи. У конкурсі на "КРАЩИЙ КЛАС ГІМНАЗІЇ" класний колектив 5-А мав призові місця у всіх чотирьох номінаціях: "Громадсько-організаційна активність", "Культурно-мистецька та спортивна діяльність", "Правова освіта та виховання", "Навчання та наукова діяльність". Тому в загальному заліку І місце та звання "ЗРАЗКОВИЙ КЛАС ГІМНАЗІЇ" виборов 5-А КЛАС!!!

 

Свято науки

Відбулося Свято науки, де було нагороджено талановиту молодь, котра виявила інтерес до вивчення різних наук, поглиблення знань, дослідницької діяльності, самостій¬ного опрацювання додаткових інформаційних джерел, а також змогла практично застосовувати здобуті знання у різноманітних конкурсах міського, обласного та всеукраїнського рівнів.
Вітаємо переможців інтелектуальних змагань 2016-2017 н. р. та їхніх учителів!

 

Діти розмалювали футболки для воїнів АТО

Відбулася волонтерська акція «Мирна Україна», організована управлінням соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради у партнерстві з нашою гімназією У рамках акції учні 6-В класу (класний керівник Романюк Л.Б.) розписували футболки для військовослужбовців, які перебувають на території Волноваського району.
Діти з неабияким завзяттям взялися до справи та спільними зусиллями створили колекцію позитивних футболок. Учні написали щирі побажання та намалювали візерунки для воїнів, котрі захищають кордони нашої держави. Юні митці сподіваються, що своєю любов'ю та увагою зігріють серця солдат.

 

Перемога команди «Зебра»

«Виконуй правила - переходь правильно!» - такою була тема змагань міського конкурсу серед команд веселих і кмітливих юних інспекторів руху (КВК-ЮІР), які проводилися з метою залучення учнів до участі в роботі щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, виховання у школярів культурних і естетичних навичок, дотримання норм безпечного поводження на вулицях і дорогах.
Почесне І місце та кубок переможця серед одинадцяти команд-учасниць вибороли представники нашої гімназії - команда «Зебра».
Зичимо здоров'я та успіхів!

 

Справжній урок життя

В рамках місячника профілактики правопорушень з метою попередження скоєння злочинів у підлітковому віці для учнів 5-А класу класний керівник Наталія Шпалерчук організувала екскурсію у Ковельську виховну колонію для неповнолітніх.
Зустрів та провів екскурсію для учнів начальник колонії підполковник внутрішньої служби Іван Дмитрович Абрамчук, який розповів про особливості відбування покарань у виховній колонії, порядок надання побачень, телефонних розмов.
Досить цікавим було спілкування гімназистів із директором загальноосвітнього закладу, у якому навчаються засуджені, - Володимиром Кавюком. Він розповів про те, як відбувається освітній процес. Діти побували у класних кімнатах, робочих майстернях, їдальні, побутових приміщеннях.
Адміністрація колонії висловила слова подяки учням та батькам 5-А класу за надану спонсорську допомогу для засуджених: канцтовари, засоби гігієни, солодощі.
Відвідини Ковельської виховної колонії стали для юних гімназистів справжнім уроком життя.

 

Зустріч із ветераном Другої світової війни

Відбулася зустріч дев'ятикласників із ветераном Другої світової війни Ліхтаровичем Олексієм Тихоновичем, колишнім танкістом. Чоловік розповів учням про свої нагороди та безсмертні подвиги тих, хто на полях битв боровся за Перемогу, поділився спогадами про події у воєнний період, відповів на запитання учнів.
Народна мудрість свідчить: «Герої живуть доти, доки про них пам'ятають». Тож бережімо в пам'яті прийдешніх поколінь подвиг нашого народу в роки Другої світової війни.
Нехай же вічно живим полум'ям горить священний вогонь людської Пам'яті!

 

І знову перемога!

Агітбригада «Едельвейс» нашої гімназії взяла участь у конкурсі агітбригад серед шкіл Луцька, де посіла почесне ІІІ місце. Учасники екологічного колективу, а це 6 учнів 8-Б класу, висвітлили актуальні проблеми зі збереження довкілля, продемонстрували як потрібно цінувати, любити, берегти природу.