43026, Україна, м. Луцьк, вул. Кравчука, 14
тел. +38 (0332) 71-53-38, email: gymnasia21.lutsk@gmail.com
Головна Новини Новини 2015-2016

Новини 2015-2016 н.р.

Увага, літні канікули!

Основні правила безпеки для учнів
Правила Інтернет-безпеки
Збережемо наших дітей!

 

Табір "Дзвіночок"

31 травня вже традиційно відкрив свої двері для молодших школярів табір з денним перебуванням "Дзвіночок". Особливістю цьогорічного табору стало те, що на його базі паралельно працює мовний табір. Учні відвідують заняття англійської мови, готують проекти, співають пісні англійською мовою. У таборі вже пройшли такі заходи: Свято бульбашок, Фестиваль талантів, гра "Форт Буаяр", перегляд вистави "Пан Коцький" у Волинському обласному драматичному театрі, День бантиків тощо.

 

Останній дзвоник

27 травня у нашій школі пройшов останній дзвоник. Особливим він був для 4-их, 9-их та 11-их класів, адже вони прощалися зі школою. Багато теплих слів було сказано гостями лінійки, вчителями, директором. Але найбільш приємно вразили самі діти: вальс у виконанні одинадцятикласників, флешмоб десятикласників і четветокласників тощо. А кульмінацією лінійки стало випускання повітряних кульок, з прив'язними до них паперовими голубами, у небо.

 

День вишиванки

Цьогоріч Всесвітній день вишиванки припав на 19 травня. Наша гімназія теж активно долучилася до цього свята. Гімназисти кожного класу, вчителі - всі прийшли у вишитих сорочках. До свята була підготовлена виставка з ляльками-мотанками, виробами з бісеру, вишитими картинами тощо. А після уроків відбувся концерт, на якому звучали українські пісні у виконанні учнів і вчителів.

 

Свято науки

18 травня в гімназії вже традиційно пройшло Свято науки. Особливістю цого року стало те, що кожна з семи секцій представляла свій доробок протягом року. Відзнаки вручали випускниця гімназії кандидат економічних наук Єлісєєва Л.В., член Спілки письменників України Штинько В.С., старшокласники, які досягли результатів на Всеукраїнському рівні, - Фрасолюк Соломія (11-В), Бодак Олег (10-А), директор гімназії Ковальчук О.О., заступник директора Матинюк О.В., голова Піклувальної Ради Вознюк В.М. Серез відзначених - від учнів 2-го класу до 11-го.

 

Перемога на міжнародному конкурсі есе

Учениця 10-А класу гімназії Павлюк Уляна (керівник - Цапук Я.В.) зайняла ІІІ місце на міжнародному конкурсі есе, організованому Вищою Державною Школою у Перемишлі (Польща).
За умовами конкурсу учасники спільно з науковим керівником повинні були написати есе (англійською або польською мовами) на одну із запропонованих тем, що стосувалися сучасних проблем Європи та України. Гімназистка обрала тему «Міграція як суспільно-культурна проблема сьогодення» та написала есе польською мовою. В нагороду отримала планшет Lenovo, книги та сертифікат.

 

Юні знавці Біблії

13 травня 2016 року у стінах Національного університету «Острозька академія» відбулася ІX Всеукраїнська олімпіада «ЮНІ ЗНАВЦІ БІБЛІЇ». Учні Луцької гімназії під керівництвом Шпалерчук Н.В. вже 6-ий рік поспіль показують високий рівень знань з питань духовно-морального виховання та знання Святого Письма. І цьогоріч не виняток: І місце - Братюк Владислав (5-В клас), ІІ місце розділили Павлось Анастасія (5-А клас) та Котюк Марія (5-Г клас), ІІІ місце - Книш Злата (5-А клас) серед п'ятикласників. І Романюк Анна (6-В клас) - ІІІ місце (серед шестикласників. Загальна тема олімпіади - «БІБЛІЯ ПРО ЛЮБОВ ДО РІДНОГО НАРОДУ Й ЗЕМЛІ».

Після випробувань учасники олімпіади мали захоплюючу екскурсію, під час якої ознайомилися з історією становлення Центру вивчення спадщини Острозької академії, з експонатами місцевого музею та побували у підземеллі монастирського костелу 1775-1832 р.р., де знаходяться художня галерея та поховання монахів-капуцинів.

 

Приїзд делегації з Польщі

У рамках підписаної угоди про співпрацю між гімназією №21 імені Михайла Кравчука та Школою №1 імені Конституції 3-го травня міста Чєнчіна (Республіка Польща) у Луцьк 2 травня 2016 року приїхала делегація учнів та вчителів. Теплою була зустріч українських та польських школярів. Гості проживають у сім'ях гімназистів, які в листопаді 2015 року побували у місті Чєнчін. Делегація побувала на екскурсії в Старому місті, парку імені Лесі Українки, відвідала музей Волинської ікони.
4 травня 2016 року відбулися презентація гімназійного клубу «Єврокрок», гра «Що я знаю про Україну?». Для гостей був проведений майстер-клас з виготовлення писанок. 5 травня відбудеться поїздка до старовинного міста Львова.

 

З Великоднем!

 

Дні науки в гімназії

У рамках Днів науки в гімназії було проведено:
- 18 квітня - зустріч учнів 8-10-х класів з переможцями інтелектуальних змагань обласного і всеукраїнського рівня. Виступали і розповідали про свої напрацювання і досягнення Дудко Олена (11-А), Панасюк Анастасія (11-В), Чижик Юлія (10-А), Лем Тетяна (9-В).
- 19 квітня - зустріч гімназистів 11-В та 10-Б класів зі студентським науковим товариством ЛНТУ економічного факультету "Креатив".
- 21 квітня - члени гуртка "Цікава фізика"( учні 6-х класів) демонстрували фізичні досліди старшокласникам, які виступили експертною комісією. Після цього шестикласникам вручили патенти за винаходи.
- захист курсових робіт у 8-х класах.