43026, Україна, м. Луцьк, вул. Кравчука, 14
тел. +38 (0332) 71-53-38, email: gymnasia21.lutsk@gmail.com
Головна Новини Новини 2014-2015

Новини 2014-2015

ТОП-200 ліцеїв і гімназій за результатами ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти склав рейтинг ліцеїв та гімназій за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, що було проведено у 2015 році. До рейтингу включено 723 українських гімназії та ліцеїв, що функціонують в системі загальної середньої освіти. Детальніше....
 

Волонтери гімназії

Протягом червня десятикласники нашої школи спробували себе у ролі волонтерів, допомагаючи прибирати територію креативного простору "Озерний вітер". Зокрема учні 10-Б і 10-В класів копали город, сапали, вибирали бур'ян тощо. А господарі натомість пригощали трав'яним чаєм, який виростили на своїй території. І господарі, й гімназисти залишилися задоволені результатом роботи.

 

Табір «Дзвіночок»

Ось і наступила для школярів пора відпочинку. 2 червня привітно відчинив свої двері табір з денним перебуванням «Дзвіночок» на базі гімназії, де відпочивають і набираються сил після навчання в 9 гуртах 260 школярів 1-5-х класів.
Вихованці мали змогу переглянути дитячі вистави в залах театрів м.Луцька, взяти участь в Малих Олімпійських іграх, познайомитися з світом екзотичних тварин в театрі «Мадагаскар», продемонструвати свої таланти на гімназійній сцені.
В таборі щоденно проводяться пізнавальні та розважальні заходи. Вся робота спрямована на створення доброзичливої атмосфери в дитячих колективах, на виховання культури поведінки, культури спілкування, почуття дружби, доброти, чуйності.
Оздоровчий період триватиме з 02 червня по 20 червня.

 

Урок мужності

З відеофільму «Україна. Вижити у вогні» розпочався урок Мужності в нашому навчальному закладі. На зустріч до гімназистів завітали учасник АТО Олександр Дмитриєв (позивний «Кутузов») і ветерани Другої світової війни, члени братства ОУН-УПА Марія Іванівна Ткачук та Антон Степанович Костюк. Зустріч пройшла в теплій та дружній обстановці.
Без сумніву, у наш складний час одним із головних завдань навчального закладу є формування національної свідомості учнів з осмисленою патріотичною позицією.
Запрошені подякували за теплий прийом та побажали школярам успіхів у навчанні та мирного неба над Україною.

 

Обласний турнір юних фізиків

Вітаємо переможців обласного турніру юних фізиків (юніорська ліга) 2 місце:
Кавару Артема - 8-А клас,
Герасимчука Артема - 8-А клас,
Муковоза Павла - 8-А клас,
Триголюбка Івана - 9-Б клас,

та їхніх учителів:
Захарчук Вероніку Євгенівну,
Киричика Сергія Михайловича.

 

"Юний дослідник"

Вітаємо етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства "Юний дослідник":

Лазька Тараса - 5-А клас,
Швець Дарину - 4-Б клас

та їхніх учителів:
Санжарівську Олександру Володимирівну,
Лазька В'ячеслава Миколайовича.

 

Усі в вишиванках

21 травня гімназисти всіх учнівських колективів дружньо підтримали всеукраїнський флешмоб «Усі в вишиванках» з нагоди всесвітнього Дня вишиванки, який проводився з метою довести собі та усьому світові, що українці єдині.
Учасники навчально-виховного процесу одягнули цього дня вишиванку - національний український одяг - як символ єдності українського народу.
Останні кілька років День вишиванки проводять третього четверга травня. Офіційного статусу цей день не має.

 

Семінар з дослідно-експериментальної роботи

15 травня на базі нашої школи пройшов семінар на тему "Цільові проекти дослідно-експериментальної діяльності - основа розвитку навчального закладу" для заступників директорів з дослідно-експериментальної роботи. Захід розпочався виступом З.Б.Лещенко, начальника відділу кадрово-методичного забезпечення управління освіти Луцької міської ради. Після цього було продемонстровано три проекти, які реалізуються в гімназії і в які входять такі складові: портфоліо гімназиста, інтегрований курс "Human health", хмарні сервіси та ресурси "Відкритого світу", використання додатків iPad на уроках фізичного виховання, акмеологічні технології, пропедевтичне навчання. Закінчився семінар тренінговим заняттям на планшетах.

 

XVI Міжнародна наукова конференція імені М. Кравчука

14-15 травня вчитель математики гімназії Марчук М.М. їздила на XVI Міжнародну наукову конференцію імені академіка М.Кравчука, яка вже традиційно проходить в КПІ з 1991 року. На заході були присутні науковці, вчені з дев'яти країн світу, які обмінювались досвідом, працюючи по секціях. Незмінним організатором конференції була Н.О. Вірченко - дослідниця життя і наукових праць Михайла Кравчука.

 

Свято науки

Щороку у травні вже традиційно у нашій школі проходить Свято науки.
Цього року 14 травня захід пройшов теж урочисто й цікаво для глядачів та учасників. Всіх переможців олімпіад, турнірів, конкурсів міського, обласного й всеукраїнського рівнів нагороджували дипломами і подяками, а потім гімназисти виражали вдячність своїм вчителям, за допомогою яких учні і мають гарні результати. Особливістю цьогорічного свята стало те, що нагороди школярам вручали лауреати міського конкурсу "Вчитель року - 2015".