43026, Україна, м. Луцьк, вул. Кравчука, 14
тел. +38 (0332) 71-53-38, email: gymnasia21.lutsk@gmail.com
Головна Новини Новини 2013-2014

Новини 2013-2014

Міська олімпіада з німецької мови

Вітаємо переможців міської олімпіади з німецької мови:

Лазуку Анастасію - 11-А, ІІ місце,
Романюка Олександра - 10-А, ІІІ місце,
Алібекову Оксану - 9-А, ІІІ місце,
Шершун Софію - 9-А, ІІІ місце,
Дудко Олену - 9-А, ІІІ місце,
Савку Романа - 8-А, ІІІ місце,
Субтельного Миколу - 8-А, ІІІ місце

та їх учителів:

Овчарову Н. Р.,
Рибальченко І. Д.

 

Міська олімпіада з української мови та літератури

Вітаємо переможців міської олімпіади з української мови та літератури:

Дудко Олену - 9-А, І місце,
Самодєєнко Анастасію - 7-Г, І місце,
Кудісову Ольгу - 7-Б, ІІ місце,
Сливку Аліну - 9-В, ІІІ місце,
Голяра Владислава - 10-А, ІІІ місце,
Тищук Олену - 11-А, ІІІ місце,
Тищенко Мирославу - 11-Б, ІІІ місце

та їх учителів:

Сладковьку Н. О.,
Максимчук Г. С.,
Болотнік М. Я.,
Степанчук Г. А.,
Луцюк Н. С.

 

Обласний турнір юних винахідників і раціоналізаторів

Вітаємо переможця обласного турніру юних винахідників і раціоналізаторів, І місце (у складі збірної міста):

Бодака Максима - 11-В

та його вчителя

Киричика Сергія Михайловича.

 

Всеукраїнський літературний конкурс "Я - європеєць"

Вітаємо переможця Всеукраїнського літературного конкурсу "Я - європеєць"

Джабку Ірину (10-Б)

та її керівника Садову Валентину Улянівну.

 

Всеукраїнський літературний конкурс "Розкрилля душі"

Вітаємо переможця І етапу Всеукраїнського літературного конкурсу "Розкрилля душі" у номінації "Літературна творчість"

Адамович Анну (10-А) - ІІІ місце

та її учителя Сладковську Ніну Олексіївну.

 

Всеукраїнський турнір юних правознавців

Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних правознавців (ІІІ місце):

Вахрамєєва Бориса (10-А)
Демянюка Станіслава (11-А)
Слободян Ольгу (11-А)
Голованову Анастасію (9-В)
Шульгача Назара (10-Б)

та їхнього вчителя:

Мельника Андрія Миколайовича.

 

Всеукраїнський турнір з математики

Вітаємо учасників Всеукраїнського турніру з математики:

Семенова Назарія (10-Б),
Велієва Юрія (11-В),
Юзюка Олександра (11-В),
Калюха Олега (10-Б),
Климюсюк Ірину (11-Б)

та їхніх учителів:

Козлову Надію Степанівну,
Сапожнік Ірину Віталіївну,
Сватко Світлану Володимирівну.

 

Всеукраїнський турнір юних біологів

Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних біологів (І місце):

Короля Романа (11-Б)
Баб'як Олену (11-Б)
Білохвіст Катерину (11-Б)
Тищенко Мирославу (11-Б)
Денисюк Лілію (11-В)

та їхнього вчителя

Ягенську Галину Василівну.

 

Всеукраїнський турнір з економіки

Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру з економіки:

Фрасолюк Соломію (9-Б)
Іванчука Владислава (9-Б)

та їхнього вчителя

Мартинюк Оксану Володимирівну.

 

Змаганнях з радіокерованих автомобілей

Вітаємо Малахівського Олега (10-Б)

так керівника Киричика Сергія Михайловича

за зайняте І місце в змаганнях з радіокерованих автомобілей.