43026, Україна, м. Луцьк, вул. Кравчука, 14
тел. +38 (0332) 71-53-38, email: gymnasia21.lutsk@gmail.com
Головна Новини Новини 2013-2014

Новини 2013-2014

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Вітаємо переможців ІІ етапу (міського) Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

Подляшко Софію (3-А) - ІІІ місце,
Іванську Соломію (4-Б) - ІІІ місце

та їх учителів:

Курбаналієву Валентину Йосипівну,
Заячук Оксану Петрівну.

Лазуку Анастасію (11-А) - І місце,
Дудко Олену (9-А) - ІІ місце,
Кльоц Оксану (10-Б) - ІІ місце,
Гелюту Валентину (5-Г) - ІІІ місце,
Вознюк Владиславу (7-А) - ІІІ місце

та їхніх учителів:

Болотнік Мирославу Яківну,
Сладковську Ніну Олексіївну,
Омелюх Наталію Володимирівну,
Садову Валентину Улянівну.

 

Гімназійний конкурс читців польської поезії

Вітаємо переможців І гімназійного конкурсу читців польської поезії

Молодша категорія:

І місце - Назарія Малахівського, 5-Б
ІІ місце - Вероніку Остапчук, 5-В
ІІІ місце - Дарину Джонко, 5-Б

Старша категорія:

І місце - Анастасію Адамович, 9-Б
ІІ місце - Єлизавету Зеленову, 11-Б
ІІІ місце - Богдану Суровцеву, 9-В

 

Міська олімпіада з географії

Вітаємо переможців міської олімпіади з географії:

Денисюк Лілію (11-В) - І місце,
Панасюк Анастасію (9-Г) - І місце,
Кузьміну Анастасію (10-Б) - ІІ місце,
Кльоц Оксану (10-Б) - ІІІ місце,
Олійник Ірину (8-Б) - ІІІ місце,

та їхніх учителів:

Стасюк Марію Пилипівну,
Кость Валентину Миколаївну,
Можар Тетяну Олександрівну.

 

Міська олімпіада з правознавства

Вітаємо переможців міської олімпіади з правознавства:

Дем'янюка Станіслав (11-А) - ІІ місце,
Слободян Ольгу (11-А) - ІІ місце,
Дудко Олену (9-А) - ІІІ місце,
Голованову Анастасію (9-В) - ІІІ місце

та їхніх учителів:

Висоцьку Людмилу Михайлівну
Мельника Андрія Миколайовича

 

Міська олімпіада з російської мови

Вітаємо переможців міської олімпіади з російської мови:

Павлюк Уляну (8-А) - ІІІ місце,
Велієва Юрія (11-В) - ІІ місце

та їхнього вчителя Ткач Георгету Грировіну.

 

Мовно-літературний конкурс імені Т. Г. Шевченка

Вітаємо переможців мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка:

Романюк Анастасію (5-Г) - ІІІ місце,
Сливку Аліну (9-В) - ІІІ місце,
Адамович Анну (10-А) - ІІІ місце

та їхніх учителів:

Омелюх Наталію Володимирівну,
Сладковську Ніну Олексіївну,
Луцюк Наталію Сергіївну.

 

Міський конкурс солістів-вокалістів "Шкільний соловейко"

Вітаємо переможців міського конкурсу солістів-вокалістів "Шкільний соловейко":

Анну Романюк (4-Б) - ІІ місце, молодша вікова група
Дарину Панас (7-А) - ІІІ місце, середня вікова група

та їх керівника Заячук Віктора Володимировича.

 

Міський семінар-тренінг з економіки

20 листопада на базі нашої гімназії пройшов міський семінар-тренінг на тему "Кооперативні технології навчання як форма активізації навчального процесу з економіки". На ньому були розглянуті проблеми методики і технології навчання, зокрема кооперативної технології навчання, а також переглянули інтерактивний відеоурок з економіки.

 

Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва "Фуете", середня група

Вітаємо середню групу зразкового ансамблю сучасного танцю "Фаворит", а також керівника Мікоян Наталію Альбертівну за зайняте І місце у Всеукраїнському конкурсі хореографічного мистецтва "Фуете".
 

Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва "Фуете", старша група

Вітаємо старшу групу зразкового ансамблю сучасного танцю "Фаворит", а також керівника Мікоян Наталію Альбертівну за зайняте І місце у Всеукраїнському конкурсі хореографічного мистецтва "Фуете".