Новини 2013-2014
43026, Україна, м. Луцьк, вул. Кравчука, 14
тел. +38 (0332) 71-53-38, email: gymnasia21.lutsk@gmail.com
Головна Новини Новини 2013-2014

Новини 2013-2014

Міська олімпіада з біології

Вітаємо переможців міської олімпіади з біології:

Баб'як Олену, 11-Б, І місце,
Короля Романа, 11-Б, ІІ місце,
Савку Романа, 8-А, ІІ місце,
Чижик Юлію, 8-А, ІІ місце,
Хвищука Павла, 8-В, ІІ місце,
Климосюк Ірину, 11-Б, ІІІ місце,
Голяра Владислава, 10-А, ІІ місце,
Карасійчук Тетяну, 10-Б, ІІІ місце,
Коренгу Дмитра, 9-Г, ІІІ місце,
Марчика Андрія, 9-Г, ІІІ місце

та їхніх учителів:

Ягенську Галину Василівну,
Ніценко Ларису Григорівну,
Котюк Оксану Миколаївну.

 

Міська олімпіада з математики

Вітаємо переможців міської олімпіади з математики:

Климюка Дмитра, 6-В, ІІ місце,
Субтельного Миколу, 8-А, ІІ місце,
Рутковську Аліну, 9-А, ІІІ місце,
Семенов Назарія, 10-Б, ІІ місце,
Короля Романа, 11-Б, ІІІ місце

та їхніх учителів:

Синельникову Маргариту Геннадіївну,
Кучмук Наталію Анатоліївну,
Козлову Надію Степанівну,
Сапожнік Ірину Віталіївну,
Свтако Світлану Володимирівну.

 

Міська олімпіада з фізичної культури

Вітаємо переможців міської олімпіади з фізичної культури:

Скубу Андрія, 11-В, ІІІ місце

та його вчителя Джуса Миколу Анатолійовича.

 

Міська олімпіада з фізики

Вітаємо переможців міської олімпіади з фізики:

Герасимчука Арсена, 7-А, І місце,
Кавару Артема, 7-А, ІІ місце,
Кашевського Андрія, 8-В, ІІІ місце,
Макарчука Сергія, 9-Б, ІІ місце,
Короля Романа, 11-Б, І місце,
Романіва Андрія, 11-В, ІІІ місце,
Юзюка Олександра, 11-В, ІІІ місце

та їхніх учителів:

Захарчук Вероніку Євгенівну,
Налепу Наталію Василівну,
Киричика Сергія Михайловича.

 

Міська олімпіада з економіки

Вітаємо переможців міської олімпіади з економіки:

Кузьміну Анастасію, 10-Б, І місце,
Павлову Анастасію, 10-Б, ІІІ місце,
Іванчука Владислава, 9-Б, ІІІ місце

та їхнього вчителя Мартинюк Оксану Володимирівну

 

Обласна математична олімпіада ім. академіка М. П. Кравчука

Вітаємо переможця Х обласної математичної олімпіади імені академіка М. П. Кравчука

Герасимчука Арсена (7-А) - І місце

та й його вчителя Синельникову Маргариту Геннадіївну.

 

Міська олімпіада з інформатики

Вітаємо переможців міської олімпіади з інформатики:

Юзюка Олександра (11-А) - І місце,
Калюха Олега (10-А) - І місце,
Бодака Максима (11-А) - ІІ місце,
Гуду Володимира (9-Г) - ІІ місце,
Панасюка Олексія (10-А) - ІІІ місце

та їхнії учителів:

Сапожнік Ірину Віталіївну,
Подобу Віталія Віталійовича,
Демчук Оксану Іванівну.

 

Міська олімпіада з педагогіки і психології

Вітаємо переможців міської олімпіади з педагогіки і психології:

Груник Катерину (11-А) - І місце,
Тищук Олену (11-А) - ІІ місце

та їхнього учителя:

Зубаль Надію Григорівну.

 

Міська олімпіада з хімії

Вітаємо переможців міської олімпіади з хімії:

Короля Романа (11-Б) - І місце,
Макарчука Сергія (9-Б) - І місце,
Баб'як Олену (11-Б) - ІІ місце,
Голяра Владислава (10-А) - ІІ місце,
Горошко Анну (8-Б) - ІІІ місце,
Рутковську Аліну (9-А) - ІІІ місце

та їхніх учителів:

Бобак Надію Василівну,
Дмитру Євгенію Антонівну

 

Міська олімпіада з англійської мови

Вітаємо переможців міської олімпіади з англійської мови:

Дудко Олену (9-А) - І місце,
Романюка Олександра (10-А) - ІІ місце,
Цюбик Віолетту (11-А) - ІІІ місце,
Бояновського Павла (9-А) - ІІІ місце,
Савку Романа (8-А) - ІІІ місце,
Масальову Поліну (10 клас ) - ІІІ місце

та їх учителів:

Радченко Людмилу Захарівну,
Кузьміч Оксану Андріївну,
Марчук Ларису Терентіївну,
Трофимчук Тетяну Адамівну.