Новини 2013-2014
43026, Україна, м. Луцьк, вул. Кравчука, 14
тел. +38 (0332) 71-53-38, email: gymnasia21.lutsk@gmail.com
Головна Новини Новини 2013-2014

Новини 2013-2014

Обласна олімпіада з географії

Вітаємо переможців обласної олімпіади з географії (1 місце):

Денисюк Лілію, ученицю 11-В класу,
Кузьміну Анастасію, ученицю 10-Б класу,
Панасюк Анастасію, ученицю 9-Г класу

та їхніх учителів:

Стасюк Марію Пилипівну,
Кость Валентину Миколаївну.

 

Обласна олімпіада з фізики

Вітаємо переможців обласної олімпіади з фізики:

Короля Романа, учня 11-Б класу, 1 місце,
Макарчука Сергія, учня 9-Б класу,3 місце

та їхніх учителів:

Захарчук Вероніку Євгенівну,
Налепу Наталію Василівну.

 

Обласна олімпіада з економіки

Вітаємо переможця обласної олімпіади з економіки (1 місце)

ученицю 10-Б класу Кузьміну Анастасію

та її вчителя Мартинюк Оксану Володимирівну.

 

Обласна олімпіада з української мови та літератури

Вітаємо переможця обласної олімпіади з української мови та літератури (2 місце)

ученицю 9-А класу Дудко Олену

та її вчителя Сладковську Ніну Олексіївну.

 

Всеукраїнський конкурс "Мій рідний край"

Вітаємо членів туристичного гуртка "Стежинка" (керівник Л. І. Карпюк) із зайнятим ІІ місцем у міському турі Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування "Мій рідний край"
 

Обласна олімпіада з німецької мови

Вітаємо переможців обласної олімпіади з німецької мови:

Лазуку Анастасію. ученицю11-А класу (1 місце),
Алібекову Оксану. ученицю 9-А класу (1місце),
Романюка Олександр. учня 10-А класу (2 місце)

та їхніх учителів:

Рибальченко Ірину Дмитрівну,
Овчарову Ніну Ростиславівну.

 

ТЕНДЕР: інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника


Інформація 1

Інформація 2

 

Тендер

 

Документація з конкурсних торгів

Оголошення про проведення відкритих торгів

 

Міжнародний конкурс з української імені Петра Яцика

Вітаємо переможців ІІ етапу (міського) Міжнародного конкурсу з української імені Петра Яцика:

Подляшко Софію, 3-А, ІІІ місце,
Іванську Соломію, 4-Б, ІІІ місце

та їхніх учителів:

Курбаналієву Валентину Йосипівну,
Заячук Оксану Петрівну.

 

Міська олімпіада з історії

Вітаємо переможців міської олімпіади з історії:

Ящука Дмитра, 10-А, І місце,
Вахрамєєва Бориса, 10-А, ІІ місце,
Шершун Софію, 9-А, ІІ місце,
Марчика Андрія, 9-Г, ІІІ місце,
Лучка Назара, 8-Б, ІІІ місце

та їхніх учителів:

Моренчук Тетяну Анатоліївну,
Мельника Андрія Миколайовича.