43026, Україна, м. Луцьк, вул. Кравчука, 14
тел. +38 (0332) 71-53-38, email: gymnasia21.lutsk@gmail.com
Головна Новини Новини 2013-2014

Новини 2013-2014

Міські змагання із радіоконструювання

Вітаємо шкільну команду гуртка електроніки та приладобудування у складі
Велієва Юрія (11-В) та Сташука Віктора (6-Г)
та їх керівника Киричика Сергія Михайловича
із зайнятим І командним місцем у міських змаганнях із радіоконструювання.

 

Обласна олімпіада з біології

Вітаємо переможців обласної олімпіади з біології:

Баб'як Олену, 11-Б клас, 1 місце,
Савку Романа, 8-А клас, 1 місце,
Короля Романа, 11-Б клас, 2 місце,
Чижик Юлію, 8-А клас, 2 місце

та їхнього учителя Ягенську Галину Василівну.

 

Обласна олімпіада з хімії

Вітаємо переможців обласної олімпіади з хімії:

Короля Романа, учня 11-Б класу, 1 місце,
Макарчука Сергія, учня 9-Б класу, 3 місце

та їхніх учителів:

Бобак Надію Василівну,
Дмитрук Євгенію Антонівну.

 

Обласна олімпіада з історії

Вітаємо переможця обласної олімпіади з історії

учня 10-А класу Ящука Дмитра (3 місце)

та його учителя Моренчук Тетяну Анатоліївну.

 

Обласна олімпіада з правознавства

Вітаємо переможців обласної олімпіади з правознавства:

Дем'янюка Станіслава, учня 11-А класу, 1 місце,
Слободян Ольгу, ученицю 11-А класу, 3 місце

та їхнього учителя Мельника Андрія Миколайовича.

 

Міський етап XIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням

Вітаємо переможців міського етапу XIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням

в номінації "Історія України і державотворення"
Моренчука Андрія (11-А клас) - І місце,

в номінації "Література"
Лазуку Анастасію (11-А клас) - ІІІ місце

та їхніх учителів:
Моренчука Андрія Анатолійовича,
Болотнік Мирославу Яківну.

 

Повідомлення про акцепт пропозиції

 

Повідомлення про акцепт пропозиції

 

Протокол розкриття пропозицій

 

Протокол розкриття пропозицій

 

 

Обласна олімпіада з педагогіки і психології

Вітаємо переможців обласної олімпіади з педагогіки і психології:

Груник Катерину, ученицю 11-А класу, 1 місце,
Тищук Олену, ученицю 11-А класу, 2 місце

та їхнього вчителя Зубаль Надію Григорівну.

 

Обласна олімпіада з екології

Вітаємо переможців обласної олімпіади з екології:

Тищенко Мирославу, ученицю 11-Б класу, 1 місце,
Короля Романа, учня 11-Б класу, 2 місце

та їхнього вчителя Ягенську Галину Василівну.