Новини 2012-2013
43026, Україна, м. Луцьк, вул. Кравчука, 14
тел. +38 (0332) 71-53-38, email: gymnasia21.lutsk@gmail.com
Головна Новини Новини 2012-2013

Новини 2012-2013

Міська олімпіада з англійської мови

Вітаємо призерів міської олімпіади з англійської мови:

Клименко Ксенію (11-Аклас) - І місце,
Дудко Олену (8-Аклас) - І місце,
Масальову Поліну (9-Аклас) - ІІ місце,
Романюка Олександра (9-А клас) - ІІ місце,
Бояновського Павла (8-Аклас) - ІІІ місце,
Лазуку Анастасію ( 10-А) - ІІІ місце,
Цюбик Віолетту (10-А клас) - ІІІ місце,
Корнійчук Вікторію (11-Аклас) - ІІІ місце,
Кушмирук Віталію (11-Аклас) - ІІІ місце.

Щиро вдячні за результативну підготовку до олімпіади вчителям:
Радченко Людмилі Захарівні,
Марчук Ларисі Терентіївні,
Кузьміч Оксані Андріївні,
Лопаєвій Ірині Ярославівні,
Трофимчук Тетяні Адамівні.

 

Міська олімпіада з біології

Вітаємо призерів міської олімпіади з біології:

Муковоз Аліну (11-А) клас - І місце,
Корнійчук Вікторію (11-А клас) - ІІ місце,
Плескот Ірину (11-А клас) - ІІ місце,
Короля Романа (10-Бклас) - І місце,
Баб'як Олену (10-Б клас) - ІІ місце,
Климосюк Ірину (10-Бклас) - ІІІ місце,
Патракеєва Олександра (9-Вклас) - ІІІ місце,
Онищука Тараса (9-Б клас) - ІІ місце,
Коренгу Дмитра (8-Гклас) - ІІ місце,
Марчика Андрія (8-Гклас)- ІІІ місце.

Щиро вдячні за результативну підготовку до олімпіади:
Заслуженому вчителю України Ягенській Галині Василівні,
Ніценко Ларисі Григорівні,
Котюк Оксані Миколаївні.

 

Міська олімпіада з англійської мови

Вітаємо призерів міської олімпіади з англійської мови:

Клименко Ксенію (11-Аклас) - І місце,
Дудко Олену (8-Аклас) - місце,
Масальову Поліну (9-Аклас) - ІІ місце,
Романюка Олександра (9-А клас) - ІІ місце,
Бояновського Павла (8-Аклас) - ІІІ місце,
Лазуку Анастасію ( 10-А) - ІІІ місце,
Цюбик Віолетту (10-А клас) - ІІІ місце,
Корнійчук Вікторію (11-Аклас)- ІІІ місце,
Кушмирук Віталію (11-Аклас) -ІІІ місце.

Щиро вдячні за результативну підготовку до олімпіади вчителям:

Радченко Людмилі Захарівні,
Марчук Ларисі Терентіївні,
Кузьміч Оксані Андріївні,
Лопаєвій Ірині Ярославівні.

 

Виїзне засідання Ради профілактики

Для роботи з попередження правопорушень, злочинів, підвищення відповідальності за свої вчинки, профілактики негативних проявів серед учнівського колективу 18 грудня 2012 року в учнів 11-А класу відбулося виїзне засідання Ради профілактики у Волинському обласному апеляційному суді. Школярі були присутні на розгляді двох кримінальних справ, що дало їм змогу поглибити свої знання про судову систему нашої держави.

 

У переддень святого Миколая

Напередодні Дня святого Миколая 150 дітей пільгових категорій навчального закладу та 15 дітей з Волинського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів були запрошені на святкове дійство в актову залу гімназії.
Учасники заходу з задоволенням переглянули виставу "Операція "Новий рік" у виконанні артистів Волинського академічного обласного театру ляльок, а також брали участь у розважально-ігровій програмі.
Діти отримали солодкі подарунки з рук казкових героїв.

 

ОГОЛОШЕННЯ!

 

В понеділок 17.12.2012 учні 1-11 класів навчатися не будуть (Дирекція).

 

 

 

ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Шевченка

Щиро вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Шевченка:

ІІ місце Синя Надія - 5-А клас,
ІІІ місце Вознюк Владислава - 6-А клас,
ІІІ місце Ройко Ольгу - 8-Б клас,
ІІІ місце Слому Наталію - 9-Б клас,
ІІІ місце Джабку Ірину - 9-В клас,
ІІ місце Лазуку Анастасію - 10-Б клас,
ІІІ місце Левкову Анастасію - 10-Б клас,
ІІІ місце Сітчук Юлію - 11-А клас,
ІІІ місце Шабалу Юлію - 11-В клас

та їх учителів:

М.Я.Болотнік,
Н.О.Борецьку,
Г.С.Максимчук,
В.У.Садову,
Н.О.Сладковську,
Г.А.Степанчук,
С.В.Куляк.

 

Міська олімпіади з російської мови та літератури

Вітаємо призера міської олімпіади з російської мови та літератури
Гальченка Владислава (8-А клас) - ІІ місце
та його керівника Моцкус Нійолю Вікторівну.

 

 

Міська олімпіада з математики

Вітаємо призерів міської олімпіади з математики:

Пілецького Назарія(11-В клас) - ІІІ місце,
Короля Романа (10-Б клас) - ІІІ місце,
Климосюк Ірину (10-Б клас) - ІІ місце,
Семенова Назарія(9-Б клас) - ІІІ місце,
Лозбіна Ігоря (9-В клас) - ІІІ місце,
Гуду Володимира (8-Г клас) - ІІ місце,
Кавару Артема(6-А клас) - ІІІ місце,
Герасимчука Арсена (6-А клас) - ІІІ місце

та їхніх керівників:
Бездуху Тамару Василівну,
Сватко Світлану Володимирівну,
Сапожнік Ірину Віталіївну,
Синельникову Маргариту Геннадіївну,
Козлову Надію Степанівну.

 

Міська олімпіада з історії

Вітаємо призерів міської олімпіади з історії:

Ящука Дмитра (9 -Аклас) - І місце,
Самойлову Ольгу (11-В клас) - ІІмісце,
Вахрамєєва Бориса (9-А клас) - ІІ місце,
Шершун Софію (8-А клас) - ІІ місце,
Марчика Андрія (8-Г клас) - ІІІ місце,
Бєляєву Катерину (10-А) - ІІІмісце

та їх учителів:
Моренчук Тетяну Анатоліївну,
Мельника Андрія Миколайовича