Новини 2012-2013
43026, Україна, м. Луцьк, вул. Кравчука, 14
тел. +38 (0332) 71-53-38, email: gymnasia21.lutsk@gmail.com
Головна Новини Новини 2012-2013

Новини 2012-2013

ДИРЕКТОР ДАЄ ВІДПОВІДІ

Запитання.
Чому в їдальні школярі не отримують молока?
Відповідь.
У зв'язку з тим, що відповідне рішення не було прийняте обласною радою, молоко в школах учням не видається.

Запитання.
Як організувати поїздку в м.Львів?
Відповідь.
Питання екскурсійних поїздок вирішується у класному колективі: учнями та батьками.

Запитання.
Прошу, щоб в їдальні давали свіжий теремнівський хліб, а замість рибних котлет - краще проварену рибу.
Відповідь.
Завідувач їдальні Карпюк Н.І. повідомила, що учні отримуватимуть свіжий хліб власної випічки (без шкідливих розрихлювачів). За бажанням школярів замість рибних котлет вони зможуть отримувати проварену рибу. Для цього необхідно індивідуально звернутись до завідувача їдальні.

 

Педрада на тему "Роль особистості класного керівника у формуванні творчого працездатного учнівського колективу"

26 березня у гімназії було проведено педраду на тему "Роль особистості класного керівника у формуванні творчого працездатного учнівського колективу", метою якої було створити модель виховної роботи учнівського колективу. Педагоги завдяки роботі у групах прийшли до спільного висновку, що творчу особистість може виховати тільки творчий класний керівник і вчителі виховують учнів не для школи, а все ж для життя, для майбутнього...

 

Обласний турнір юних інформатиків

Вітаємо переможців Х обласного турніру юних інформатиків (1 місце):

Березинського Максима (11-В)
Пілецького Назара (11-В)
Гусака Євгена (11-В)
Василенка Іллю (10-В)
Бережного Андрія (9-В)

та їх учителя Подобу В. В.

 

 

Математичні змаганя імені Михайла Кравчука

Вітаємо переможців міських математичних змагань імені Михайла Кравчука

Макарчука Дмитра (5-В) - ІІ місце,
Костюка Ігоря (5-Г) - ІІ місце,
Литвака Валерія (5-Г) - ІІІ місце,
Климюка Дмитра (5-В) - ІІІ місце

та їх учителя Синельникову М. Г.

 

Міські змагання юних винахідників та раціоналізаторів

Вітаємо команду гімназії у складі:
Бусола Олександра,
Чирука Сергія,
Скоп'юка Максима,
та їхнього керівника Киричика С. М.
зі зайнятим ІІ місцем у міських змаганнях юних винахідників та раціоналізаторів науково-технічного напрямку

 

Міські змагання з шахів "Біла тура"

Вітаємо команду гімназії у складі:
Пілецького Назара (11-В),
Бабійчука Богдана (9-В),
Литвак Анни (6-Г),
Литвінчука Богдана (7-Б),
Коломійця Дарія (7-Б)

та їх тренера Звонова В. В.

із зайнятим І місцем у міських змаганнях з шахів "Біла тура".

 

Мала олімпіада з математики

21 березня в нашій школі пройшла міська Мала олімпіада з математики для учнів 4-их класів.

Вітаємо переможця Малахівського Назарія (4-Г) - І місце,

та його вчителя Гребенюк Н. Е.

 

Похід у театр

19 березня для учнів школи було організовано культпохід у Волинський драматичний театр імені Т.Г. Шевченка. Учні старших класів мали нагоду побачити виставу "У.Б.Н.", а молодших і 5-ті - "Ну, постривай!".
Маленькі першокласники відвідали ляльковий театр, де для них показали виставу "Пригоди Каштанчика".
 

Обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

Вітаємо переможців обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів у 2012-2013 н. р.

Падалко Галину (11-В) - секція Internet-технологі та WEB-дизайну, 1 місце
Юзюка Олександра (10-В) - секція авіабудування, ракетобудування, машинобудуванн, 2 місце
Штрихорську Ірину (11-В) - секція математичного моделюванн, 1 місце (Керівник: Сватко С. В.)
Дацюк Вікторію (11-В) - секція мікроекономіки та макроекономіки людини, 2 місце
Короля Романа (10-Б) - секція біологія людини, 1 місце
Віжевську Ольгу (10-Б) - секція охорони довкілля та раціонального природокористування, 2 місце
Ляпощенко Марію (11-А) - секція зоології, ботаніки, 2 місце
Кльоц Оксану (10-Б) - секція зоології, ботаніки, 3 місце
Баб'як Олену (10-Б) - секція селекції та генетики, 1 місце
Муковоз Аліну (11-А) - секція селекції та генетики, 2 місце
Плескот Ірину (11-А) - секція валеології та генетик, 1 місце
Шабалу Юлію (11-В) - сеція психології, 1 місце
Дем'янюка Станіслава (10-А) - секція історії України, англійської мови, 2 місце
Слободян Ольгу (10-А) - секція історичного краєзнавства, 3 місце (керівник: Ткачук А. П.)
Беляєву Катерину (10-А) - секція всесвітньої історії, 3 місце (керівник: Моренчук Т. А.)
Корнійчук Вікторію (11-А) - секція журналістики, 3 місце (керівник: Яременко А. С.)
Оксенюк Анастасію (11-Б) - секція літературної творчості, 1 місце (керівник: Максимчук Г. С.)
Тищук Олену (10-А) - секція літературної творчості, 3 місце
Вахрамєєва Бориса (9-А) - секція мистецтвознавства, 2 місце
Тищенко Мирославу (10-А) - секція української мови, 3 місце (керівник: Скорук І. Д.)
Поліщук Вікторію (10-А) - секція англійської мови, 3 місце

 

"Наш пошук і творчість - тобі, Україно"

Вітаємо переможця Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість - тобі, Україно"

Велієва Юрія, учня 10-В клас, (ІІ місце).