43026, Україна, м. Луцьк, вул. Кравчука, 14
тел. +38 (0332) 71-53-38, email: gymnasia21.lutsk@gmail.com
Головна Новини Новини 2012-2013

Новини 2012-2013

Пришкільний табір "Дзвіночок"

З 27 травня у гімназії працює пришкільний табір "Дзвіночок" для учнів 1-5-их класів. А 29 травня відбувся концерт-відкриття, на якому діти демонстрували свої таланти у співі, танці, грі на музичних інструментах тощо. Протягом перебування у таборі для школярів організували конкурс інсценізованої дитячої пісні, похід на мультфільм "Пригоди Міріди" і виставку екзотичних тварин "Світ джунглів" у спортивно-розважальному комплексі Адреналін-сіті". Також 1 червня, в День захисту дітей, пройшов фестиваль малюнка на асфальті, в якому брали участь всі бажаючі.

 

Міжнародна олімпіада з географії

Вітаємо переможця відбірно-тренувальних зборів Денисюк Лілію (10-В), яка влітку2013 року представлятиме Україну на Міжнародній олімпіаді з географії, і її вчителя Стасюк Марію Пилипівну з досягнутим успіхом!
 

Міжнародна олімпіада з екології

Вітаємо переможця Міжнародної олімпіади з екології (1 місце) учня 10-Б класу Короля Романа і його вчительку Ягенську Галину Василівну з досягнутим успіхом.
 

Міський юніорський турнір з фізики

Вітаємо переможців міського юніорського турніру з фізики (ІІІ місце)
Бабійчука Богдана (9-В),
Патракєєва Олександра (9-В),
Бережного Андрія (9-А),
Ломакіна Миколу (8-В),
Макарчука Сергія (8-Б)

та їх учителя Налепу Наталію Василівну з досягнутим успіхом.

 

Свято Науки

23 травня у школі пройшло Свято Науки, на якому нагороджували переможців міських, обласних та всеукраїнських олімпіад та турнірів. А також переможця Міжнародної олімпіади з екології Короля Романа та Денисюк Лілію, яка поїде на Міжнародну олімпіаду з географії. На святі лунали слова подяки від учнів вчителям, які їх готували та навчали.

 

 

Управляємо школою разом

В рамках реалізації проекту "Управляємо школою разом" 18 травня у гімназії пройшов День самоврядування. Попередньо підготувавшись. батьки спробували себе в ролі вчителів. Вони проводили уроки в класі, де вчиться їх дитина. Дітям сподобалось такі спроби батьківського навчання.

 

Всеукраїнська олімпіада "Юні знавці Біблії"

16-17 травня у Національному університеті "Острозька академія" відбулася VI Всеукраїнська олімпіада "Юні знавці Біблії".
Вітаємо
Савчук Ілля (3-Г) І місце,
Журавська Ірина (5-В) ІІ місце,
та їх керівника Шпалерчук Наталію Василівну.
 

Пам'ятаймо минуле заради майбутнього

14 травня у гімназії пройшов захід, приурочений Дню Перемоги, "Пам`ятаймо минуле заради майбутнього...". На нього запросили ветеранів І.М. Глущука - голову Волинського обласного і Луцького міського комітетів партизан і підпільників періоду Великої Вітчизняної війни, О.Т. Ліхторовича - танкіста, полковника запасу I Білоруського фронту, П.Д. Охотіна - голову ветеранської організації при ЖКП №11, І.І. Хорунжу - керівника ветеранського хору "Життєлюби" при Луцькому будинку вчителя, М.Т. Круглова - учасника війни. Учні 5-8-х класів піготували літературно-музичні композиції на тему війни і продемонстрували їх ветеранам, а потім всі разом співали караоке - пісні тих років. В кінці свята ветерани, які були ще й суддями, визначили найкращий виступ на кожній паралелі - це 5-В, 6-Б, 7-А і 8-Г класи.

 

Свято вишиванки

Вже стало традицією на третій день Пасхи організовувати Свято вишиванки. В цей день учні та вчителі школи прийшли у вишиванках, після уроків пройшов концерт, на якому брати Савчуки грали на бандурах і виконували пісні про Україну, родину тощо.

 

Всеукраїнський конкурс-захист учнівських наукових робіт

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт

Падалко Галину (11-В клас) - секція Інтернет технологій та web-дизайну, ІІ місце
Плескот Ірину (11-А клас) - секція валеології та генетики, ІІ місце
Шабалу Юлія (11-В клас) - секція психології, ІІ місце.