43026, Україна, м. Луцьк, вул. Кравчука, 14
тел. +38 (0332) 71-53-38, email: gymnasia21.lutsk@gmail.com
Головна Новини Новини 2011-2012

Новини 2011-2012

Міська олімпіади з математики

Вітаємо призерів міської олімпіади з математики:

Гулай Наталію (11-Б клас)-ІІІ місце,
Кострибу Богдана (10-В клас)-ІІІ місце,
Пілецького Назарія(10-В клас)-ІІ місце,
Короля Романа (9-А клас)-ІІ місце,
Климосюк Ірину (9-Г клас)- ІІ місце,
Семенова Назарія(8-Б клас)-ІІІ місце,
Вісина Валентина (8-В клас)-ІІ місце,
Рутковську Аліну(7-А клас)-І місце,
Горошко Анну (6-Б клас)-ІІІ місце

та їхніх керівників:

Сапожнік Ірину Віталіївну,
Синельникову Маргариту Геннадіївну,
Васильєву Ліну Миколаївну,
Козлову Надію Степанівну,
Сватко Світлану Володимирівну.

 

Всеукраїнський турнір юних істориків

Вітаємо призерів Всеукраїнського турніру юних істориків

Кавару Дану -10-А клас,
Мельник Лідію - 10-А клас

із зайнятим третім командним місцем.

 

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Петра Яцика

Щиро вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного
мовно-літературного конкурсу імені Петра Яцика

серед 8-х класів
ІІ місце Голяра Владислава, 8-А клас

серед 9-х класів
ІІ місце Завалій Юлію, 9-Б-клас
ІІІ місце Лазуку Анастасію, 9-А клас

серед 10-х класів
ІІ місце Третяк Марію, 10-А клас
ІІ місце Корнійчук Вікторію, 10-А клас

серед 11-х класів
ІІ місце Желізну Софію, 11-А клас

та їх вчителів:

Н.О.Сладковську,
Г.А.Степанчук,
М.Я.Болотнік.

 

Міська олімпіада з біології:

Вітаємо призерів міської олімпіади з біології:

Патракєєва Олександра -8-В клас, ІІ місце,
Бабійчука Богдана -8-В клас, ІІІ місце,
Климосюк Ірину -9-Г клас, ІІ місце,
Баб'як Олену-9-А клас, І місце,
Короля Романа - 9-А клас, ІІ місце,
Ващук Дарину- 10-Аклас, ІІ місце,
Плескот Ірину-10-А клас, ІІ місце,
Муковоз Аліну - 10-А клас, І місце,
Корнійчук Вікторію -10-А клас, ІІ місце,
Єсип Наталію - 11-Б клас, І місце,
Гулай Наталію -11-Б клас, ІІ місце,
Федонюк Олену-11-Б клас, ІІ місце,
Котис Дарину -11-В клас,ІІІ місце,

Щиро вдячні за результативну підготовку учнів до олімпіади вчителям:

Ягенській Галині Василівні,
Ніценко Ларисі Григорівні,
Шайді Раїсі Аврамівні

 

ІІ етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Щиро вітаємо переможця ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика
ученицю 3-Г класу Цимбалюк Юлію (ІІ місце)
та її вчителя Гребенюк Наталію Едуардівну.
 

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Шевченка

Щиро вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Шевченка:

І місце Лазуку Анастасію, 9-А клас
ІІІ місце Зініну Марію, 9-В клас
ІІІ місце Сітчук Юлію, 10-А клас

та їх учителів:

Болотнік Мирославу Яківну,
Максимчук Галину Степанівну,
Сладковську Ніну Олексіїівну

 

Міська олімпіада з географії

Вітаємо переможців міської олімпіади з географії:

Панасюк Анастасія - 7-Г клас, І місце,
Дудко Олену - 7-А клас, ІІІ місце,
Кльоц Оксану - 8-Б клас, І місце,
Кузьміну Анастасію - 8-Б клас, ІІ місце,
Денисюк Лілію - 9-Б клас, І місце,
Ващук Дарину -10-В клас, І місце,
Шемет Вікторію -10-В клас, ІІІ місце,
Павшука Тараса -11-В клас, ІІ місце,
Кавару Дану -11-А клас, ІІ місце

та їхніх керівників:

Кость Валентину Миколаївну,
Стасюк Марію Пилипівну,
Можар Тетяну Олександрівну

 

Міська олімпіада з інформаційних технологій

Вітаємо призерів міської олімпіади з інформаційних технологій:

Дужича Сергія -10-В клас, І місце,
Терещука Іллю-11-А клас, ІІІ місце

та їхніх вчителів:

Подобу Віталія Віталійовича,
Демчук Оксану Іванівну.

 

Міська олімпіада з англійської мови

Вітаємо призерів міської олімпіади з англійської мови:

Масальову Поліну - 8-А клас, ІІІ місце,
Романюка Олександра - 8-А клас, ІІ місце,
Цюбик Віолетту - 9-А клас, ІІІ місце,
Лазуку Анастасію - 9-А клас, ІІІ місце
Корнійчук Вікторію -10-А клас, ІІІ місце,
Кушмирук Віталію -10-А клас, ІІІ місце,
Клименко Ксенію -10-клас, ІІ місце,
Мельник Лідію -10-А клас, ІІІ місце,
Бортник Анастасію -11-А клас, ІІІ місце,
Желізну Софію -11- А клас, ІІ місце

та їхніх керівників:

Марчук Ларису Терентіївну,
Кузьміч Оксану Андріївну,
Радченко Людмилу Захарівну,
Лопаєву Ірину Ярославівну

Бажаємо нових успіхів у вивченні англійської мови!

 

Міський семінар

Відбулася зацікавлена розмова заступників директорів шкіл із навчально-виховної роботи на тему «Інформаційно-комунікаційні технології та сучасний урок: управління і науково-методичний супровід». Учасники семінару ознайомилися з теоретичними аспектами впровадження ІКТ, відвідали уроки та позакласні заходи, взяли участь у засіданні кафедри природничих наук.