43026, Україна, м. Луцьк, вул. Кравчука, 14
тел. +38 (0332) 71-53-38, email: gymnasia21.lutsk@gmail.com
Головна Новини Новини 2011-2012

Новини 2011-2012

Обласна олімпіада з англійської мови

Вітаємо призерів обласної олімпіади з англійської мови

Желізну Софію -11- А клас, ІІ місце
Клименко Ксенію -10-А клас, ІІ місце,

та їхніх керівників:
Кузьміч Оксану Андріївну,
Радченко Людмилу Захарівну.

 

Обласна олімпіада з української мови і літератури

Вітаємо призерів обласної олімпіади з української мови і літератури:

Корнійчук Вікторію (10-Аклас ) - І місце,
Мельник Лідію (11-А клас) - ІІ місце

та їхніх вчителів:
Сладковську Ніну Олексіївну,
Болотнік Мирославу Яківну.

 

Обласна олімпіада з екології

Вітаємо призера обласної олімпіади з екології
Єсип Наталію (11-Б клас) -1 місце.
 

Обласна олімпіада з німецької мови

Вітаємо призерів обласної олімпіади з німецької мови:

Кавару Дану (11-А клас) - І місце,
Третяк Марію (10-А клас) -ІІ місце,
Кушмирук Віталіну (10 -А клас) -ІІ місце,
Лазуку Анастасію ( 9-А клас) - ІІ місце

та їхніх вчителів:
Рибальченко Ірину Дмитрівну,
Овчарову Ніну Ростиславівну.

 

Обласна олімпіада з історії

Вітаємо призера обласної олімпіади з історії:

Мельник Лідію (11-Аклас) -І місце

та її вчителя Моренчук Тетяну Анатоліївну.

 

Міський конкурс-захист науково - дослідницьких робіт учнів у 2011-2012н.р.

Вітаємо переможців міського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів у 2011-2012н.р.:

Терещука Іллю (11-А клас) - секція англійської мови, 3 місце
Керівник: Власюк О.Є.

Кавару Дану (11-Аклас) - секція німецької, 1 місце
Керівник: Рибальченко І.Д.

Корнійчук Вікторію (10-А клас) - секція журналістики, 1 місце
Керівник: Яремко А.С.

Оксенюк Анастасію (10-Б клас) - секція літературної творчості,1 місце
Керівник Максимчук Г.С.

Хілевську Анастасію(10-А клас) - секція української літератури,3 місце
Керівник: Сладковська Н.О.

Кострибу Богдана (10-Вклас) - секція математики, 2 місце
Керівник: Сапожнік І.В.,

Штихорську Ірину (10-Вклас) - секція математики, 1місце
Керівник :Сватко С.В.

Чирука Сергія (10-Вклас) - секція електроніки і приладобудування, 1місце
Керівник: Киричик С.М.

Костюка Тараса (10-Вклас) - секція фізики, 3 місце
Керівник: Захарчук В.Є.

Бабійчука Богдана (8-В клас) - секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження, 3 місце
Керівник:Налепа Н.В.

Василюк Катерину(11-В клас) - секція всесвітньої історії, 3 місце
Керівник: Моренчук А.А.

Бортник Анастасію (11-А клас) - секція історичного краєзнавства, 1 місце
Керівник: Ткачук А.П.

Моренчука Андрія (9-Б клас) - секція історії України, 2 місце
Керівник:Моренчук Т.А.

Павшука Тараса (11-В клас) - секція археології, 2 місце
Керівник:Моренчук Т.А.

Желізну Софію (11-А клас) - секція релігієзнавства та історії релігії, 1місце
Керівник:Мельник А.М.

 

Міська олімпіада з російської мови та літератури

Вітаємо призерів міської олімпіади з російської мови
та літератури:

Кавару Дану (11-А клас) - ІІІ місце,

та їхніх керівників:
Моцкус Нійолю Вікторівну.

 

Обласна олімпіада з хімії

Вітаємо переможців обласної олімпіади з хімії:

Гулай Наталію (11-Б клас) - 1 місце,
Короля Романа (9-А клас) - 1 місце
Вісина Валентина (8-В клас) - 2 місце,
Савчука Романа (10-Б клас) - 3 місце

та їхніх керівників:
Дмитрук Євгенію Антонівну,
Бобак Надію Василівну.

 

Обласної олімпіада з фізики

Вітаємо призерів обласної олімпіади з фізики:

Короля Романа (9-А клас) - ІІ місце,
Єсип Наталію (11-Б клас) - ІІ місце,
Вісина Валентина (8-В клас) - ІІІ місце

та їхніх керівників:
Налепу Наталію Василівну,
Захарчук Вероніку Євгеніївну,
Киричика Сергія Михайловича.

 

Обласна олімпіада з географії

Вітаємо переможців обласної олімпіади з географії:

Кльоц Оксану - 8-Б клас, І місце,
Денисюк Лілію - 9-Б клас, І місце,
Ващук Дарину -10-В клас, І місце,

та їхніх керівників:

Кость Валентину Миколаївну,
Стасюк Марію Пилипівну.