43026, Україна, м. Луцьк, вул. Кравчука, 14
тел. +38 (0332) 71-53-38, email: gymnasia21.lutsk@gmail.com
Головна Новини Новини 2011-2012

Новини 2011-2012

Літня Академія "Демократія в школі"

З 6 по 15 липня 2012 року в м. Варшава Рада Європи спільно з Міністерством Національної Освіти у Польщі, Польським центром Розвитку Освіти та Європейським Центром Вергеланд провела семінар з розвитку демократичних основ освіти.
Команди з Вірменії, Молдавії, України, Норвегії, Польщі, Росії, Грузії були учасниками тренінгу «Виховання демократичної громадянськості та освіта в галузі прав людини».
Україну представляли вчителі з м. Маріуполь Запорізької області та група з нашої гімназії у складі О.Коваль, заступника директора, А.Мельника, вчителя права, О.Мартинюк, методиста ВІППО.
Представники України брали участь в офіційному відкритті семінару в Центрі освіти (фото 1), міжнародному вечорі знайомств (фото 2), створенні місцевих партнерств, тренер Мажена Рафальська (фото 3).

 

Пришкільний табір "Дзвіночок"

З 1 по 19 червня у гімназії працював пришкільний табір "Дзвіночок", у якому оздоровлювалися діти 1-5-их класів. Протягом відпочинку у таборі школярі мали можливість поплавати у шкільному басейні, подивитися виставу у ляльковому театрі, в ПУМі. Також табір відвідали представники міліції, МЧС, виїздного планетарію. Для учнів було організовано різні конкурси (малюнок на асфальті, паперова мода тощо), концерти. Час у таборі проведено весело і з користю.

 

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

В гімназії з 14 по 18 травня 2012 року обговорювались питання щодо покращення умов праці учасників навчально-виховного процесу та недопущення травматизму в навчальному закладі.
Вчитель Струк О.В. організувала виставку робіт учнів початкових класів "Моє життя, моє навчання, моя безпечна праця". На годині спілкування обговорено питання безпечної поведінки в позаурочний час та в період канікул. Класний керівник Шевчук Т.Є. підготувала бесіду та виставку літератури «Безпека нашого життя». У плавальному басейні учні навчались безпечної поведінки на воді.
У червні місяці на педагогічній раді заплановано розглянути питання «Про гарантування здорових і безпечних умов навчання учнів і праці вчителів».

 

"Містерія танцю"

Вітаємо учасників та керівника Мікоян Н.А. зразкового ансамблю "Фаворит" за зайняте I місце в VI Міжнародному дитячо-юнацькому хореографічному фестивалі "Містерія танцю".

 

 

Обласний турнір юних фізиків

Вітаємо призерів обласного турніру юних фізиків (юніорська ліга) з II місцем:
Короля Романа (9-А)
Вісина Валентина (8-В)
Бабійчука Богдана (8-В)
Бережного Андрія (8-А)
та їх вчителів - Налепу Наталію Василівну, Киричика Сергія Михайловича
 

Останній дзвоник

11 травня для учнів 9-их та 11-их класів пройшло Свято останнього дзвоника, а 12 травня - випускний бал.

 

Свято науки

В школі пройшло Свято науки, на якому вручили грамоти і премії учням, що здобули перемогу на міських, обласних, всеукраїнських олімпіадах, турнірах, конкурсах-захистах, спортивних змаганнях, творчих конкурсах. Щирі слова подяки лунали від школярів на адресу вчителів. Рішенням Ради наукового товариства оголошено прізвища стипендіатів на наступний навчальний рік :
- стипендію імені Михайла Кравчука за досягнення в математично-природничих науках отримав учень 9-А класу Король Роман, який став призером багатьох олімпіад міського, обласного, всеукраїнського рівня;
- стипендію імені Модеста Левицького за досягнення в області гуманітарних наук призначили Клименко Ксенії, учениці 10-А класу, яка здобула ll місце на всеукраїнській олімпіаді з англійської мови.
Окрасою свята були виступи призера міського конкурсу "Шкільний соловейко" Лукащук Олександри та виступ ансамблю сучасного танцю "Фаворит" - призера (ll місце) всеукраїнського фестивалю танцю "Інший вимір".
Всього було нагороджено близько 150 чоловік.

 

Творчий звіт юних талантів

Відбувся творчий звіт юних талантів гімназії №21, який проходив у приміщенні Палацу учнівської молоді. Учні-гуртківці під керівництвом досвідчених педагогів у різноманітних номерах (пісенних, танцювальних, музикальних тощо) яскраво та оригінально продемонстрували свій талант.

 

День цивільної оборони

З метою пропаганди знань про цивільну оборону і підняття престижу національних рятувальних служб 19 квітня оголошено Днем цивільної оборони. В зв`язку з цим на перервах у холі школи на мультимедійному проекторі демонструвалися відеосюжети, які відображають дії населення у надзвичайних ситуаціях. Учні від молодших до старших класів із зацікавленням дивилися їх.

 

Свято вишиванки

У гімназії вже традиційно пройшло Свято вишиванки. В цей день учні приходять у вишиванках, у вестибюлі організували виставку робіт "Вишивка у моїй родині". а після уроків - концерт, де виконувались пісні про Україну, родину, вишиванку.