43026, Україна, м. Луцьк, вул. Кравчука, 14
тел. +38 (0332) 71-53-38, email: gymnasia21.lutsk@gmail.com
Головна Новини Новини 2009-2010

Новини 2009-2010

Підсумки захисту курсових робіт

Підсумки захисту курсових робіт учнями 10 класів.
Вітаємо переможців:
1.Наумович Юлію -10-А клас
2.Геніровську Дар'ю -10-А клас
3.Момчева Олексія -10-Б клас
4.Сироватку Володимира -10-Б клас
5.Максим'яка Сергія - 10-Б клас
6.Веремчук Катерину - 10-Б клас
7.Горну Катерину - 10-Б клас
 

Краєзнавча експедиція "Історія міст і сіл Волині"

Відбулася краєзнавча експедиція "Історія міст і сіл Волині". Дипломами відзначено роботи:

  • "Сторінки історії села Озеро" (Ройко Ольга, 5-Б)
  • "Історія міста Ківерці" (Сльозко Катерина, 9-Б)
  • "Ковель - історична спадщина Волині" (Зубовицька Тетяна, 8-Г)
  • "І розкаже вулиця" (Денисюк Лілія, 7-Б)
  • "Воротнів - історичне село" (Папенко Сергій, 7-Г)
  • "Історична спадщина села Четвертня" (Дзенік Юлія, 9-Г)

 

 

Краєзнавча експедиція "Краса і біль Волині"

В Центрі наукової творчості школярів відбулася краєзнавча експедиція "Краса і біль Волині".

Дипломами нагороджено роботи

  • "Давні узори Любишівщини"
    Вахромєєв Борис, учень 6-А класу, керівник - Мартинюк Л. В.
  • "Цілющі соки землі Волинської"
    Пацюк Олеся, учениця 7-Б класу, керівник - Карпюк Л. І.
  • "Проблеми парку імені 900-річчя Луцька"
    Єсип Наталія, учениця 9-Б класу, керівник - Марчук М. М.

 

 

Шевченківські дні

ВІТАЄМО Лагоду Андрія (11-В клас) та його керівника Моренчук Тетяну Анатоліївну з ІІІ місцем на міському етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням (номінація «Історія України і державотворення»,тема роботи:«Українська дипломатія доби Руїни»)
 

Майбутнє гімназії

Для реалізації головної мети української системи освіти, а саме - створення умов для розвитку й утвердження професіоналізму і самореалізації кожної особистості 12.01 відбулося засідання педагогічної ради на тему "Питання майбутнього розвитку гімназії через удосконалення професіоналізму вчителя в умовах компетентнісного підходу до навчання і виховання учнів" (доповідач Кость В. М.).
Особливістю цього засідання стало те, що кожен учасник в інтерактивному режимі спілкування зміг оцінити досягнення та визначитися в прогнозах майбутнього розвитку закладу.
 

Міський етап конкурсу імені Петра Яцика

Щиро вітаємо переможців II (міського) етапу конкурсу з української мови імені Петра Яцика

серед 5-х класів

II місце Дудко Олену (5-А клас, вчитель Сладковська Н.О.)
III місце Ройко Ольгу (5-Б клас, вчитель Садова В.У.)

серед 6-х

III місце Джабку Ірину (6-В клас, вчитель Куляк С.В.)

серед 7-х

III місце Короля Романа (7-А клас, вчитель Болотнік М.Я.)

серед 8-х

I місце Третяк Марію (8-А клас, вчитель Сладковська Н.О.)
II місце Попову Анну (8-А клас, вчитель Сладковська Н.О.)

серед 9-х

III місце Желізну Софію (9-А клас, вчитель Болотнік М.Я.)

серед 10-х

I місце Бородкіну Наталію (10-А клас, вчитель Луцюк Н.С.)
II місце Юзюк Юлію (10-Б клас, вчитель Болотнік М.Я.)

серед 11-х

І місце Бондар Марію (11-А клас, вчитель Кульчицька Н.В.)

 

І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів наукового товариства «Ерудит»

Вітаємо призерів І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів наукового товариства «Ерудит»:
І місце Довгая Тараса (11-В клас, секція історії України, керівник Моренчук А.А.)
I місце Крамаревич Надію (10-А класні, секція журналістики, керівник Яремко А.С.)
І місце Ягенського Василя (10-Б клас, секція біології, керівник Ягенська Г.В.)
II місце Коптюк Наталію (11-А клас, секція української літератури, керівник Кульчицька Н.В.)
III місце Воюту Дмитра (10-А клас, секція історії України ,керівник Ткачук А.П.)
III місце Лаврінок Юлію (10-А клас, секція англійської мови, керівник Ващук Н.І.)
III місце Лапченко Наталію (11-В клас, секція англійської мови, керівник Власюк О.Є.)
 

«Миколай пам'ятає про тебе»

Триває благодійна акція «Миколай пам'ятає про тебе». Щодня список добродійників поповнюється новими іменами, класними колективами.
Волонтери передадуть зібрані канцелярське приладдя, книги, іграшки, солодощі у тимчасово організований центр по збору добровільних пожертвувань.
 

«Перші сходинки до вершин науки» для 5-х, 6-х класів

Відбувся конкурс-захист творчих робіт «Перші сходинки до вершин науки» для 5-х, 6-х класів.

Дипломами нагородили таких учнів:

  • 5-А Шикалюк Ірина, Дудко Олена, Шершун Софія, Федорченко Яна
  • 5-Б Матвійчик Анна
  • 5-В Котлюк Настя
  • 5-Г Панасюк Анастасія, Марчик Андрій
  • 6-А Черкавська Анна
  • 6-Б Кузьміна Настя, Вітюк Денис
  • 6-В Букало Марія

Подяками відзначили Левіса Романа, Веремчука Михайла (5-Б).

 

"Анумо, хлопці!"

До Дня Збройних сил України був організований брейн-ринг "Анумо, хлопці!" для 6-х класів. Перше місце посіла команда 6-А класу. Друге розділили між собою команди 6-Б і 6-В. Конкурс організувала педагог-організатор 6-А класу Мартинюк Людмила Віталіївна.

 

Конкурс імені Петра Яцика.

В гімназії пройшов конкурс з української мови імені Петра Яцика.
Результати:

5-і класи І - Дудко Олена (5-А)
ІІ - Ройко Ольга (5-Б)
ІІІ - Панасюк Анастасія (5-Г)
6-і класи І - Федік Оксана (6-Б), Джабка Ірина (6-В)
ІІ - Рижан Анастасія (6-А)
ІІІ - Кузьміна Анастасія (6-Б), Вахромєєв Борис (6-А)
7-і класи І - Король Роман (7-А), Денисюк Лілія (7-Б)
ІІ - Хлопенюк Катерина (7-А), Зініна Марія (7-В)
ІІІ - Волк Іван (7-Г)
8-і класи І - Попова Анна (8-А)
ІІ - Третяк Марія (8-А)
9-і класи І - Желізна Софія (9-А)
ІІ - Сльозко Наталія (9-Б)
ІІІ - Люльчак Олена (9-Г), Демчук Анастасія(9-В)
10-і класи І - Бородкіна Наталія (10-А)
ІІ - Юзюк Юлія (10-Б)
11-і класи І - Бондар Марія (11-А)
ІІ - Медвідь Віктор (11-В)
 
Більше статтей...