43026, Україна, м. Луцьк, вул. Кравчука, 14
тел. +38 (0332) 71-53-38, email: gymnasia21.lutsk@gmail.com
Оголошення
14 червня 2018 р. о 8.30 год. в актовій залі гімназії відбудеться звіт директора О.О.Ковальчука «Про результати роботи за 2017-2018 н.р.». Запрошуються учителі, батьки та представники громадськості.
Головна День цивільного захисту

День цивільного захисту

У День цивільного захисту в гімназії були проведені такі заходи: у 1-9 класах бесіди на тему «Збережи життя!», відкриті уроки з медико-санітарної підготовки у 10-11 класах; вікторини і змагання з ЦЗ, демонстрація навчальних фільмів із цивільного захисту, проведення практичних занять, спортивної естафети з елементами ЦЗ. Також серед учнів 8-9 класів проведено конкурс на кращу стінну газету «Що загрожує моєму життю?», а серед учнів початкової школи - вікторину «Як діяти в надзвичайних ситуаціях?».
Проведено відпрацювання дій учнів та колективу за сигналом: «Увага! Увага всім!» по трьох ввідних (пожежа, виявлений небезпечний предмет, розлита ртуть). Евакуація колективу проводилась на спортивний майданчик закладу. До Дня ЦЗ були також залучені представники управління ДСНС, ними проведено тренінгові заняття «Самозахист при НС», «Моя поведінка при виявленні небезпечного предмету».