Рада
43026, Україна, м. Луцьк, вул. Кравчука, 14
тел. +38 (0332) 71-53-38, email: gymnasia21.lutsk@gmail.com
Головна Наукове товариство "Мрія" Рада товариства

Рада

2017-2018 н. р.

Прізвище та ім`я учня Клас Обов’язки
Шелигін Максим 10-Б Голова ради товариства “Мрія»
Кудісова Ольга 11-В Заступник голови ради товариства “Мрія»
Мороз Анна 10-В Заступник голови ради товариства “Мрія»
Котис Маргарита 11-В Відповідальна за організацію цікавих зустрічей
Кіричук Катерина  11-Б Редколегія газети «Мрія»
Софронюк Дарья 11-Б Відповідальна за організацію цікавих зустрічей
Вознюк Софія 11-А Редколегія газети «Мрія»
Єзерська Софія 11-А Відповідальна за організацію цікавих зустрічей
Журавська Ірина 10-В Відповідальна за випуск радіогазет
Лопачак Юлія 10-Б Голова  редколегії газети «Мрія»
Любитовець Ярина 10-А Відповідальна за зв’язки з МАН
Сітчук Богдана 10-А Відповідальна за зв’язки з МАН
Боровіков Олексій 9-Г Відповідальний за організацію інтелектуальних ігор(1-4)
Гелюта Валентина 9-Г Відповідальний за організацію інтелектуальних ігор(1-4)
Чубай Анна 9-В Відповідальна за організацію інтелектуальних змагань(5-11)
Галапчук Олександр 9-В Відповідальна за організацію інтелектуальних змагань(5-11)
Гошко Анастасія 9-Б Відповідальна за оформлення протоколів
Бебко Анастасія 9-Б Відповідальна за організацію учнівської  конференції “Думай, досліджуй, твори»
Зубашенко Богдана  9-А Відповідальна за організацію “Перших сходинок до вершин науки»

 

2016 - 2017 н. р.

 

Прізвище, ім`я Клас Доручення
Кудісова Ольга 10-В Голова ради товариства «Мрія»
Кавара Артем 10-В Заступник голови ради товариства «Мрія»
Любитовець Ярина 9-А Літописець товариства «Мрія»
Мороз Анна 9-Г Відповідальна за зв`язки з ЗОШ №23
Костецький Тарас 11-А Організатор виставки творчих доробків
Бортник Софія 11-Б Відповідальна за випуск радіогазет
Котис Маргарита 10-В Відповідальна за оформлення протоколів
Самодєєнко Анастасія 10-Б Відповідальна за організацію цікавих зустрічей
Журавська Ірина 9-В Відповідальна за організацію інтелектуальних змагань у старшій ланці
Лещенко Богдан 9-Б Відповідальний    за організацію інтелектуальних змагань «Перші сходинки до вершин науки», «Фестиваль ідей»
Крохмаль Степан 10-А Відповідальний за зв’язки з МАН

 

2015 - 2016 н. р.

Прізвище,ім’я КласДоручення
Кудісова Ольга 9-Б Голова ради учнівського наукового товариства «Мрія»,
Панасюк Анастасія 11-В Заступник голови ради учнівського наукового товариства «Мрія»,відповідальна за зв’язки з ЗОШ №23
Кавара Артем 9-А Заступник голови ради учнівського наукового товариства «Мрія»,відповідальний за роботу секцій товариства
Лучко Назар 10-Б Відповідальний за зв’язки з МАН
Дудко Олена 11-А Відповідальна за організацію творчих зустрічей
Сливка Аліна 11-Б Відповідальна за організацію роботи секцій товариства «Мрія»,організацію навчання
Падалко Катерина 8-Б Відповідальна за ведення електронного літопису товариства
Ткачук Святослав 10-А Відповідальний за роботу газети «Мрія».Фотокореспондент
Любитовець Ярина 8-А Відповідальна за організацію конкурсу «Перші сходинки до вершин науки» (5-6класи)
Іванчук Владислав 11-В Відповідальний за проведення інтелектуальних ігор
Мороз Анна 8-Г Відповідальна за проведення конкурсу «Фестиваль ідей» (4 класи)
Фусько Олександр 9-Г Відповідальний за оновлення стенду «Думай, досліджуй, твори», проведення учнівських конференцій
Смоляков Роман 9-В Відповідальний за проведення радіогазет
Гаврилюк Юлія 10-А Відповідальна за проведення творчих виставок
Журавська Ірина 8-В Відповідальна за ведення протоколів

2014 - 2015 н. р.

Прізвище,ім’я Клас Доручення
Іванчук Владислав 10-В Заступник голови ради учнівського товариства «Мрія»,відповідальний за роботу секцій товариства
Панасюк Анастасія 10-В Голова ради учнівського наукового товариства «Мрія»,
Вахрамєєв Борис 11-А Відповідальний за зв’язки з МАН
Семенов Назарій 11-Б Відповідальний за співпрацю з учнівським науковим товариством «Креатив» (ЗОШ№23),учнівською радою гімназії
Дудко Олена 10-А Відповідальна за організацію творчих зустрічей
Сливка Аліна 10-Б Відповідальна за організацію наукових конференцій
Фрасолюк Соломія 10-В Відповідальна за організацію і проведення турнірів
Іваніщук Богдан 10-В Фотокореспондент
     
Субтельний Микола 9-А Відповідальний за ведення електронного літопису товариства
Лучко Назарій 9-Б Відповідальний за роботу газети «Мрія»
Степанюк Олег 9-В Відповідальний за організацію конкурсу «Перші сходинки до вершин науки» (5-6класи)
Герасимчук Арсен 8-А Відповідальний за проведення інтелектуальних ігор
Кавара Артем 8-А Відповідальний за проведення конкурсу «Фестиваль ідей» (4 класи)
Кудісова Ольга 8-Б Відповідальна за оновлення стенду «Думай, досліджуй, твори»,ведення протоколів
Смоляков Роман 8-В Відповідальний за проведення радіогазет
Самодєєнко Анастасія 8-Г Відповідальний за проведення творчих виставок
Кравченко Назарій 9-А Відповідальний за ведення електронного літопису товариства

2013 - 2014 н. р.

Прізвище, ім’я учня Клас Доручення
Панасюк Анастасія 9-Г Голова Ради наукового товариства
Вахрамєєв Борис 10-А Заступник голови Ради
Денисюк Лілія 11-В Відповідальна за проведення інтелектуальних ігор
Лучко Назарій 8-Б Заступник голови ради, відповідальний за організацію і проведення «Перших сходинок до вершин науки»
Дем’янюк Станіслав 11-А Відповідальний за організацію дозвілля
Король Роман 11-Б Відповідальний за зв’язки з студентськими науковими товариствами
Семенов Назарій 10-Б Відповідальний за електронну версію літопису наукового товариства
Сливка Аліна 9-В Відповідальна за ведення протоколів
Іваніщук Богдан 8-В Фотокореспондент
Шершун Софія 9-А Відповідальна за подання інформації на сайт гімназії
Коренга Дмитро 9-Г Відповідальний за організацію учнівських конференцій
Субтельний Микола 8-А Відповідальний за організацію учнівських конференцій
Стельмащук Марія 8-В Відповідальна за збір матеріалів до збірки з досвіду роботи учнівського наукового товариства
Дудко Олена 9-А Редактор газети «Мрія»
Фрасолюк Соломія 9-Б Відповідальна за підбір матеріалів до збірки з досвіду роботи учнівського наукового товариства

2012 - 2013 н. р.

Прізвище, ім’я учня Клас Доручення
Денисюк Лілія10-В Голова Ради наукового товариства
Трушевська Наталія
11-Б
Заступник голови Ради
Іваніщук Богдан
8-В
Фотокореспондент
Падалко Галина 11-Б
Відповідальний за зв'язок з Волинським відділенням МАН
Слободян Ольга
10-А
Відповідальна за організацію дозвілля старшокласників
Ройко Ольга
8-Б
Відповідальна за роботу з молодшими школярами
Король Роман
10-Б
Відповідальний за проведення олімпіад і турнірів
Адамович Анна
9-А
Відповідальна за проведення інтелектуальних ігор
Сітчук Юлія
11-А
Літописець
Шершун Софія
8-А
Відповідальна за проведення учнівських конференцій
Бабійчук Богдан
9-В
Відповідальний за краєзнавчу роботу
Панасюк Анастасія
8-Г
Відповідальна за організацію персональних виставок
Кузьміна Анастасія
9-Б
Редактор газети „Мрія"

2011 - 2012 н. р.

Прізвище, ім’я учня Клас Доручення
Трушевська Наталія
10-Б
Голова Ради наукового товариства
Мельник Лідія
11-А Заступник голови Ради
Падалко Галина
10-В
Фотокореспондент
Лисенко Максим
11-Б
Відповідальний за зв'язок з Волинським відділенням МАН
Сльозко Катерина
11-В
Відповідальна за організацію дозвілля старшокласників
Сітчук Юлія
10-А
Відповідальна за роботу з молодшими школярами
Король Роман
9-А
Відповідальний за проведення олімпіад і турнірів
Климосюк Ірина
9-Г
Відповідальна за проведення інтелектуальних ігор
Романчук Софія 9-В
Літописець
Ящук Дмитро
8-А Відповідальна за краєзнавчу роботу
Вісин Валентин
8-В
Відповідальна за проведення учнівських конференцій
Денисюк Лілія
9-Б Відповідальна за проведення персональних виставок
Кузьміна Анастасія
8-Б Відповідальна за випуск газети "Мрія"

2010 - 2011 н. р.

Прізвище, ім’я учня Клас Доручення
Падалко Галина
9-В Голова Ради наукового товариства
Котис Дарина
10-А Відповідальна за випуск газети „Мрія”
Юревич Юлія
11-Б
Відповідальний за організацію предметних олімпіад, турнірів
Сітчук Юлія 8-А
Відповідальний за роботу з початковими класами
Стефанова Софія
9-Б
Відповідальний за організацію дозвілля старшокласників
Трушевська Наталія
9-Г
Заступник голови Ради
Мельник Лідія
10-А
Відповідальна за зв’язок з Волинським відділенням МАН
Василюк Катерина 10-В Відповідальна за проведення інтелектуальних ігор
Прус Оксана 11-А Літописець
Тищенко Мирослава
8-Г
Відповідальна за краєзнавчу роботу
Гриб Вікорія
8-В
Відповідальна за проведення конференцій
Денисюк Лілія
8-Б Відповідальна за проведення персональних виставок
Цюбик Віолета
8-А
Фотокореспондент

2009 - 2010 н. р.

Прізвище, ім’я учня Клас Доручення
Бондар Марія 11-А Голова Ради наукового товариства
Котис Дарина
9-А Заступник голови Ради, літописець, Відповідальна за випуск газети „Мрія”
Юревич Юлія
10-Б
Відповідальний за організацію дозвілля старшокласників
Сітчук Юлія 8-А
Відповідальний за роботу з початковими класами
Гулак Євген 8-Б
Відповідальний за організацію дозвілля старшокласників
Трушевська Наталія
8-Г
Відповідальна за краєзнавчу роботу в гімназії
Падалко Галина
8-Б
Відповідальна за організацію персональних виставок учнів
Мельничук Ольга 11-Б Відповідальна за організацію конференцій
Миселюк Артур 11-В Відповідальний за організацію предметних турнірів
Прус Оксана 10-А
Відповідальна за зв’язок з Волинським відділенням МАН
Гулай Наталія
9-Б
Відповідальна за організацію інтелектуальних ігор в гімназії
Свистун Дарина
9-В Відповідальна за організацію шкільних предметних олімпіад
Багірова Катерина
9-Г
Відповідальний за організацію роботи з молодшими школярами

2007 - 2008 н. р.

Прізвище, ім’я учня Клас Доручення
Кощій Мирослава 11-Б Голова Ради наукового товариства
Горбатюк Юлія 11-А Заступник голови Ради, літописець
Бондар Марія 9-А Відповідальна за випуск газети „Мрія”
Довгай Тарас 9-В Відповідальний за роботу з початковими класами
Долінський Марк 9-Г Відповідальний за організацію дозвілля старшокласників
Куц Христина 10-Б Відповідальна за краєзнавчу роботу в гімназії
Мельник Анастасія 10-В Відповідальна за організацію персональних виставок учнів
Мельник Ольга 9-Б Відповідальна за організацію конференцій
Миселюк Артур 9-Г Відповідальний за організацію предметних турнірів
Петришина Наталія 8-Б Відповідальна за зв’язок з Волинським відділенням МАН
Чижик Катерина 10-А Відповідальна за організацію інтелектуальних ігор в гімназії
Юревич Юлія 8-В Відповідальна за організацію шкільних предметних олімпіад
Ягенський Василь 8-А Відповідальний за організацію роботи з молодшими школярами