43026, Україна, м. Луцьк, вул. Кравчука, 14
тел. +38 (0332) 71-53-38, email: gymnasia21.lutsk@gmail.com
Головна Доступ до публічної інформації

Доступ до публічної інформації

Комунальний заклад «Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області» надає публічну інформацію керуючись Законом України "Про доступ до публічної інформації".

Порядок складання, подання запиту на інформацію


Надання публічної інформації Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука здійснює у відповідь на інформаційний запит. Відповідно до статті 19 Закону України "Про доступ до публічної інформації" запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

При подачі запиту особисто в гімназію він передається в приймальню директора навчального закладу.

Письмовий запит подається в довільній формі.
Запит на інформацію має містити:
1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію, які можна отримати в приймальній директора (1-й поверх).

Форми для подання інформаційного запиту у письмовому виді:
- Від фізичної особи (зразок);
- Від юридичної особи (зразок);
- Від об'єднань громадян (зразок);
- Форма для подання інформаційного запиту у електронному виді (зразок).


Поштова адреса гімназії для подання інформаційного запиту (на конверті вказувати "Публічна інформація"):
Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука, відповідальній особі з питань запитів на інформацію, вул.. Кравчука, 14, м. Луцьк, 43026
телефон: (0332) 71-53-38;
електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ( в рядку «Тема» вказувати «Публічна інформація»)
У разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його оформить секретар приймальні.

Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.
Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені:
- директору гімназії (м. Луцьк, вул.Кравчука, 14);
- начальнику управління освіти Луцької міської ради (м.Луцьк, вул. Шевченка,1);
- до суду (Волинський окружний адміністративний суд, м.Луцьк, вул.Словацького, 3)

Запитувач має право оскаржити:
1) відмову в задоволенні запиту на інформацію;
2) відстрочку задоволення запиту на інформацію;
3) ненадання відповіді на запит на інформацію;
4) надання недостовірної або неповної інформації;
5) несвоєчасне надання інформації;
6) невиконання розпорядниками обов'язку оприлюднювати інформацію відповідно до статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації";
7) інші рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації, що порушили законні права та інтереси запитувача.

 

 

Інформація про механізми чи процедури, за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси або в інший спосіб впливати на реалізацію повноважень Луцькою гімназією №21 імені Михайла Кравчука

Відповідно до статті 17 Закону України "Про освіту", статті 39 Закону України "Про загальну середню освіту" передбачене здійснення громадського контролю за організацією харчування, охорони здоров'я, охорони праці в навчальних закладах, участь громадськості в органах самоврядування гімназії (раді гімназії, піклувальній раді).
Громадяни мають право представляти свої інтереси у гімназії шляхом подачі звернень відповідно до Закону України "Про звернення громадян".

Інформація про нормативно-правові засади діяльності

Гімназія у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, міжнародними договорами України, нормативно-правовими актами Міністерства освіти і науки України та Статутом гімназії.
Основні закони України, які визначають засади діяльності гімназії:
Закон України "Про освіту";
Закон України "Про загальну середню освіту".