43026, Україна, м. Луцьк, вул. Кравчука, 14
тел. +38 (0332) 71-53-38, email: gymnasia21.lutsk@gmail.com
Головна Інновації Он-лайн нарада як форма демократизації управлінської діяльності

Он-лайн нарада як форма демократизації управлінської діяльності

В даний час спостерігається збільшення впливу медіа-технологій на людину. Найчастіше процеси інформатизації сучасного суспільства зводять до процесів вдосконалення та масового поширення існуючих інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). Сучасний вчитель повинен не тільки володіти знаннями в даній сфері, а й бути фахівцем з їх застосування у своїй професійній діяльності.

З метою удосконалення форм прийняття управлінських рішень в гімназії з грудня 2014 року впроваджується робота з Google сервісами. Це допоможе змінити форму проведення нарад педагогічного колективу, прозорою та доступною стане інформація про життя навчального закладу. Учителі, отримавши більше інформації, стануть активними учасниками прийняття відповідальних рішень. Технічна інформація перейде в Інтернет ресурс.
Робота в Google Apps допоможе розвивати навички практичного використання хмарних технологій для організації навчального середовища, підготовки до уроків, спілкування з учнями та батьками, взаємодії з колегами та обміну практичним досвідом.