43026, Україна, м. Луцьк, вул. Кравчука, 14
тел. +38 (0332) 71-53-38, email: gymnasia21.lutsk@gmail.com
Головна Інновації Секрети творчості

Секрети творчості

Таку назву отримав науково-методичний збірник над яким працювали члени педагогічного колективу гімназії, які упродовж 2005-2010 н. р. успішно реалізовували за¬вдання державної Програми роботи з обдарованою молоддю.
До книги увійшли статті, які висвітлюють теоретичні аспекти навчання та виховання здібних і обдарованих учнів, матеріали з досвіду роботи вчителів з розвитку пізнавальних здібностей гімназистів. Своїми роздумами про дитячу обдарованість діляться батьки, викладачі вищих навчальних закладів міста, які керують профільними курсами в гімназії, здійснюють індивідуальну роботу зі старшокласниками з підготовки до конкурсу-захисту наукових робіт. Цікавими є міркування учнів про розвиток їхніх творчих обдарувань, про співпрацю з учителями та науковцями, про практичне застосування знань на предметних олімпіадах, турнірах, конкурсах-захистах наукових робіт різних рівнів.
У додатках представлені творчі роботи школярів, педагогів.
Збірник адресовано керівникам загальноосвітніх шкіл, учителям-практикам, які займаються розвитком наукового потенціалу та творчих здібностей учнів.
Упорядники збірника Н. С. Луцюк, Г. Е Ткач - заступники директора Луцької гімназії № 21 імені і Михайла Кравчука.